LKS REMIX NIEBIESZCZANY - strona nieoficjalna

• TRENINGI : Wtorek 17:30 Czwartek 17:30

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Górnik Strachocina - Jawornik Czarna
Tyrawa Wołoska - Nelson Polańczyk
Orion Pielnia - Bukowianka Bukowsko

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. nfs_09 31
2. jeremy12 19
3. David05023 18
4. Asay1996 3
5. kjknurek 3

Zapowiedź III kolejki

• autor: David05023, 2016-09-07 16:42

Już w najbliższą sobotę udamy się na stadion do Leska by zmierzyć się z Bezmiechową. Nasz sobotni rywal rundę jesienną rozpoczął bardzo słabo 2 mecze 6 straconych bramek jedna tylko strzelona i 0 punktów na koncie. Ten mecz będzie dla nas bardzo ciężki piłkarze Lotniarza będą chcieli za wszelką cenę wygrać to spotkanie by przerwać złą passę. Ostatni mecz Bezmiechowa przegrała wysoko bo aż 4:1 z Polańczykiem my natomiast zremisowaliśmy z Pielnią, po wielu sytuacjach stuprocentowych, czy tym razem będziemy mieli więcej szczęścia niż w zeszłą sobotę? mam nadzieję, że tak i trzy punkty powędrują na konto Remixu. Na spotkanie zapraszamy na stadion w Lesku na godzinę 13:30 arbitrem głównym tego spotkania będzie pan Szul.

W pozostałych meczach

Tyrawa Wołoska- Orion Pielnia

Tyrawa swój pierwszy oficjalny ligowy mecz przegrała dosyć wysoko bo aż 4:0 z Bukowskiem, to będzie kolejny ciężki mecz dla Tyrawy Wołoskiej, Pielnia w ostatniej kolejce urwała w ostatnich minutach punkt naszej drużynie, gra Orionu w tym meczu nie była rewelacyjna więc bardzo ciężko wskazać na faworyta, wydaje się że minimalnie większe szanse mają piłkarze z Tyrawy Wołoskiej, ponieważ będą mieli atut własnego boiska ale i Pielnia będzie chciała ten mecz wygrać dlatego w tym meczu stawiamy na remis.

Górnik Strachocina- Bukowianka Bukowsko

W pierwszej kolejce Strachocina zaskakująco wygrała z gośćmi z Polańczyka 1:0, a wiemy, ze Polańczyk dominował w naszej lidze i odnosił zwycięstwo za zwycięstwem, teraz do Strachociny przyjedzie Bukowsko rywal bardzo wymagający, a zwłaszcza na własnym stadionie. Obie drużyny grają na podobnym poziomie, wydaję się że to Strachocina będzie mieć większe szanse na zwycięstwo ponieważ piłkarze Górnika będą mieli po swojej stronie atut własnego boiska i to na Strachocinę w tym meczu stawiamy.

Jawornik Czarna- Nelson Polańczyk

Hit tej kolejki odbędzie się na stadionie w Czarnej. Dwóch faworytów do wygrania ligi w tym sezonie stanie naprzeciwko siebie w III kolejce. Czarna w pierwszym meczu wygrała z Bezmiechową 2:0 w drugiej piłkarze Jawornika pauzowali, natomiast Polańczyk przegrał w Strachocinie 1:0, a w drugiej kolejce wygrali wysoko z Bezmiechową 4:1. Bardzo ciężko o faworyta tego meczu, my jednak stawiamy na gospodarzy.

Autor: Treść:pozostało znaków:

Nelson PolańczykRemix Niebieszczany
Nelson Polańczyk 4:3 Remix Niebieszczany
2017-06-17, 16:00:00

oceny zawodników »

Orion Pielnia pauza
Nelson Polańczyk 4:3 Remix Niebieszczany
Jawornik Czarna 6:3 Tyrawa Wołoska
Lotniarz Bezmiechowa 3:4 Górnik Strachocina

Puchar wójta gminy Sanok 2014 - 1 miejsce
Ładowanie...

Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.